Top Companii RO: Diferență între versiuni
Fără descriere a modificării |
(The LinkTitles extension automatically added links to existing pages (https://github.com/bovender/LinkTitles).) |
||
| (Nu s-a afișat o versiune intermediară efectuată de un alt utilizator) | |||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
|Numele companiei | |Numele companiei | ||
|Capitalizarea bursiera (mil. RON) | |Capitalizarea bursiera (mil. RON) | ||
|- | |||
|1 | |||
|[[S.P.E.E.H. HIDROELECTRICA]] S.A. | |||
|58,339 | |||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| Linia 140: | Linia 144: | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|GRAND HOTEL BUCHAREST S.A. | |[[GRAND]] HOTEL BUCHAREST S.A. | ||
|46.455.400,41 | |46.455.400,41 | ||
|- | |- | ||
Versiunea curentă din 13 noiembrie 2024 19:50
Top 30 companii BVB piata principalaModificare
Sursa: https://www.tradingview.com/markets/stocks-romania/market-movers-large-cap/
Data extragerii datelor: 13 iunie 2023
Top 30 AeROModificare
Sursa: https://bvb.ro/TradingAndStatistics/Statistics/Top10ByTradingData
Data extragerii datelor: 13 iunie 2023
Note: Date filtrate dupa valoarea tranzactionata, pe o perioada de 1 an